Menu Zamknij

Kontakt

Salon Drzwi INSIDE

Nasza lokalizacja: HOME CONCEPT box 9-11, Centrum Handlowe, Al. Rozdzieńskiego 191, 40-315 Katowice

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – Sobota: 10:00 – 19:00

Kontakt:

Wysoka jakość obsługi Drzwi-Inside.pl

Stawiamy na zadowolenie każdego klienta i chcemy, aby nie tylko opuszczał salon Inside z uśmiechem na twarzy, ale żeby ten uśmiech towarzyszył mu przez cały czas używania drzwi, czy podłóg które u nas zakupił.

Jeśli zależy Ci nie tylko na dobrych cenach, ale przede wszystkim wysokiej jakości drzwi i podłóg, to zdecydowanie nie powinieneś przechodzić obojętnie obok naszej propozycji. Już teraz zapoznaj się z ogromną gamą produktów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz te, które nie tylko spełnią funkcję użytkową, ale również doskonale wpasują w zaplanowaną aranżację.

Czekamy na Ciebie!

Salon drzwi i podłóg Katowice

Potrzebujesz drzwi lub podłogi, które nie tylko spełnią swoją podstawową funkcję, ale zagwarantują Ci ponadprzeciętne walory estetyczne? Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę, na którą składają się drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, jak i podłogi od najbardziej cenionych producentów na rynku. Oferujemy podłogi I drzwi z montażem, gdyż zależy nam na kompleksowej obsłudze każdego z naszych klientów i tym, aby jak najszybciej mogli cieszyć się swoim zakupem.