Menu Zamknij

Kontakt

Żądlak - Salon Nowy Sącz-Kraków

33-300 Nowy Sącz 

ul. Jana Pawła II 12

Kierownik Oddziału: 

Łukasz Baczyński

kom (+48) 781 802 100

Sprzedawca: 

Łukasz Gajewski 

tel. 18547-59-96

tel. (+48) 795951057

l.baczynski@zadlak.pl

Żądlak - Salon Nowy Targ-Kraków

34-400 Nowy targ 

ul. Przechodnia 2a

Kierownik Oddziału: 

Łukasz Basta

kom (+48) 603 666 391

Sprzedawca: 

Roland Walkiewicz

tel. (18) 26-656-90

sklep@zadlak.pl

Podłogi drewniane Żądlak

Producent podłóg drewnianych

Salon firmowy Podłogi Żądlak może pochwalić się wieloma prestiżowymi inwestycjami takimi jak: biurowiec Firmy Newag, Konspol, Nowosądecki Ratusz, Instytut odlewnictwa w Krakowie, Akademia Ignatianum w Krakowie, Aula w budynku Uniwersytetu Warszawskiego, Hale sportowe, Domy weselne, hotele i pensjonaty jak i setki inwestycji detalicznych w kraju jak i za granicą (domów i mieszkań). W naszym oddziale od początku jego istnienia stawiamy na jakość na każdym etapie kontaktu z klientem, począwszy od doradztwa, skończywszy na montażu. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie planowania inwestycji jeśli chodzi o montaż podłóg, tarasów, schodów itp.

Działamy kompleksowo

Od projektu do wykonania

Dzięki naszej wieloletniej współpracy z projektantami jak i firmami budowlanymi jesteśmy w stanie wesprzeć inwestora na wielu polach inwestycji jak i nadzorować pewne jej etapy. Bardzo ważną częścią sukcesu naszego oddziału jest oczywiście wykwalifikowana kadra sprzedawców jak i montażystów, która posiada wieloletnie doświadczenie, które najlepiej opisują opinie naszych klientów np. w google. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego z naszych klientów i niejednokrotnie utrzymujemy z nimi kontakt przez lata pomagając w konserwacji czy kolejnych inwestycjach, często już kolejnego pokolenia.

Usługi posprzedażowe

Cyklinowanie, renowacja, odnawianie podłóg drewnianych

Nie pozostawiamy naszych klientów po wykonaniu usługi. Świadczymy wszystkie usługi związane z konserwacją i renowacją podłóg. Posiadamy najwyższej klasy maszyny szlifujące i fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na terenie całej małopolski, szczególnie Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ Serdecznie zapraszamy do naszych Salonów w Nowym Sączu i Nowym Targu